verze 1.1 
heroes of might and magic 5
menu-heroes 4
--- Datadisk Heroes of Might nad Magic 5 - Hammers of Fate ---

d

 


Heroes of Might nad Magic 5 - Hammers of Fate

_22. Listopadu - Předem se chci omluvit vše fandům za neaktualizaci. Po měsíční pauze Vokr.com, kdy jely jenom některé weby, přesun na nový hosting, skoro žádní redaktoři po delší dobu, jsem to prostě nestíhal. Ale díky dobrému rozvržení páce jsem už většinu stihl a proto nezapomínám na své oblíbení Heroes of Might and Magic. Za tu dobu co prakticky Steve společně semnou vytvořil nejlepší stránky o tehdy aktuálních Heroes of Might and Magic IV uběhla nějaká ta doba. Za niž kolega Jata vytvořil skvělý a obsáhlý web. K čemu mu gratulujeme, odvedl dobrou práci. Ale kdybych Vokr.com nedělal pro radost a že mě to baví, tak bych se do předělávky této sekce ani nepouštěl. Proto oficiálně ohlašuji, že vše dáme do pořádku a bude to tady vypadat jako kdysi. Tedy nejlíp jak jen je v naších silách. Pokud by někdo chtěl pomoci, tak se klidně ozvěte. Jinak se máte na co těšit :) Tyto stránky byly jedny z naších prvních, tak se není co divit, jsou zastaralé a nepředstavují již naší představu. Ale svůj učel splnili a to jsme rádi.

Asi nejzajímavější novinkou ve světě Heroes, je přicházející datadisk. Ten nepřichází jenom tak, ale rovnou ve zvuků dunících bubnů. Jmenuje se
Heroes of Might and Magic 5 - Hammers of Fate (cena 559,- Kč). Nebo-li Kladiva osudu. Datadisk je opět kompletně v češtině. A co vám datadisk nabídne? Je toho spoustu. Novu rasu Trpaslíků, kteří jsou staří a otužilí válečníci. Budou se lišit od ostatních tím, že budou mít speciální runovou magii a budou používat ke kouzlení suroviny, oproti ostatním, jenž využívají Manu. V kampani na vás bude čekat 15 nových misí. Ale to není vše. Přibude fanoušky vyžádaný náhodný generátor map, takže vás prakticky Heroes 5 nikdy neomrzí, protože to bude pořád něco nového. Na závěr dodám, že se můžete těšit na naše kompletní informace nejen z datadisku Hammers of Fate.

Teď malé informace na Tiscali Games

 • Video z datadisku Hammers of Fate
 • Screenshoty z datadisku Hammers of Fate
 • Dojmy z české BETA verze

 • Hledáme redaktory! Náš tým pracuje na nové verzi webu, proto se hodí každá pomocná síla. Kdo by měl zájem ať napíše na mail, nebo fórum.

   
  zdroj: Oficiální stránky, Xzone, Tiscali Games Vokr
  --- Vydání Heroes of Might nad Magic 5 a patch 1.01 ---

   


  _6. Června - Dneškem se stalo pokračování Heroes of Might and Magic 5 skutečností. Všem co si u nás předobjednali hru u Xzone, byla odeslána již včera, takže si ji mohli již dnes zahrát. Na to hned vývojáři vydali patch 1.01 (45 MB) také pro českou verzi. Link zde >>. Kompletní výpis všech mirrorů naleznete na oficiálních stránkách.


   
  zdroj: Oficiální stránkyVokr
  --- Dojmy z Dema Heroes of Might nad Magic 5---

   

   


  Dojmy z Dema Heroes of Might and Magic 5 >>

  _16. Května - Při mém kolapsním stavu Windows jsem i přesto napsal mé dojmy z týdenního hraní anglické demoverze Heroes of Might and Magic 5. Proto se předem omlouvám za to, že nepřináším žádné screenshoty, ale můj systém to prostě nedovolí. Rozhodně, pokud si chcete nové Heroes 5 pořídit, tak si zahrejte raději předem demoverzi, nebo přečtěte náš článek.

  Již pár dní je k dispozici česká verze dema a také návod k rozšíření hraní. Vše naleznete na oficiálních stránkách CD Projektu.

   
  Vokr
  --- 7 nových artworků ---

   

   

  s

  _22. Března - Dnes jsem přidal 7 nových artworků z dlouho očekáváne tahové strategie Heroes of Might and Magic 5 .

   

   
  MaXmen
  --- Vydání Heroes of might and magic V odloženo ---

   


  s
  _21. Března - Ubisoft odložil vydání mnoha svých her a bohužel pro nás je mezi nimi i Heroes of Might and Magic V, který se odkládá na 19. Květen.

  Update by Vokr:
  Dále bylo zveřejněno, že prvním oficiálním bonusem ke hře bude profesionální česká werze hry Might and Magic IX.

  Hledáme redaktory pro novou vezi Heroes Vokr.com sekce. Práce již začaly a odhad dokončení všech prací je měsíc. Kdo by s nám chtěl podíle na tvorbě sekce Heroes, tak stačí napsat zavítat do naší sekce Přidejte se. Tak se dozvíte vše potřebné.
   
  zdroj: Heroes.czMaXmen
  --- Předprodej hry a info o sekci ---

  Náhled na novinku -_>
  _19. ledna- Zdravím vás po dlouhé době a také vás vítám v novém roce 2006, i když již dávno probíhá. Nestíhám vše ohledně webu Vokr.com a Steve také nemá čas. Ale nezoufejte. Postupně se blížíme k dokončení prací a zbyde čas na sekci Heroes.vokr.com. Jak již vidíte, přestoupoli jsme na poddoménu. Se Stevem se asi rozloučíme, jeho osobní život mu zabírá veškerý čas. Ale přidá se k nám dobrý redaktor, který již píše pro Vokr.com recenze a preview. Bude to MaXmen.

  Ohledně Heroes of Might and Magic 5. Vývojáři se v poslední chvíli před další prezentací hry, u kterého byl český časopis LEVEL, rozhodli změnit některé věci ve hře. Mezi nejzávažnější změnu patří změna herního pole, které se mělo automaticky měnit podle počtu bojovníku vaší armády a důležitosti boje. Měly se dělít na malé, střední a veliké pole. Z tohoto kroku ustoupili. Protože buď pole omezovalo využití veškeré taktiky, nebo boj trval příliš dlouho. Rozhodli se tedy pro kompromis a to 8x10 políček a bude tomu tak provždy.

  Předobjednat >>

  Dále se na Xzone.cz objevila předobjednávka Heroes V za velmi pěknou, a já si myslím že nepřehnanou, cenu 899Kč v předprodeji. A sběratelskou edici Heroes V, která bude limitováný počtem kusů a vypadá velmi pěkně v dřevěné krabici a s ještě neoznámeny všemi bonusy, obrázek zde, za cenu 1799Kč.
   
  Vokr
  --- Nové screenshoty a videa z Heroes V a info o sekci ---

  Náhled na novinku -_>
  _29. září - Zdravím vás všechny, co nás navštěvujete přesto, že jsme již dva měsíce neaktualizovali. Steve má časově náročnou práci a také studium a já všechno nestíhám sám. Ale mám pro vás dobrou zprávu. Přidali se ke mě dva noví lidé, kteří se semnou budou starat o Heroes 4 a zřejmě už o Heroes 5, u kterého se nashromáždilo velmi mnoho informací. Nechci plácat všechno do jedné stránky a proto chci předělat celou sekci, která bude obsahovat oba dva oblíbené díly Heroes 4 a 5. Chystám také plno novinek a možností pro návštěvniky.

  Dále jsem přidal nové screenshoty z Heroes of Might and Magic 5 jich celkem 47. K tomujsem přidal 2 nové videa.
   
  Vokr
  --- Screenshoty z obrazovek tvůrců Heroes V ---
  Náhled na novinku -_>
  _19. července - Dnes mám pro vás jiný pohled na hru a to ze strany tvůrců Heroes of Might and Magic 5. Na čtyřech screenshotech naleznete pohled na 3D modely a také na edirot map.
   
  Vokr
  --- Dvanáct nových screenshotů z Heroes V ---
  Náhled na novinku -_>
  _17. července - Dvanáct nových screenshotů z čím dále tím více očekávaných Heroes of Might and Magic 5. Rozhodně stojí za to! Screenshoty jsem našel na Firebird.cz.
   
  Vokr
  --- Třetí komentované video z Heroes V a souhrn deníku vyvojářů ---
  Náhled na novinku -_>
  _12. července - Již třetí kometnované video od tvůrců Heroes of Might and Magic 5. A uvedli také své plány v deníku vyvojářů. Stručný souhrn čtěte na Games Tiscali .
   
  Vokr
  --- Deset screenshotů z Heroes V a komentovaná videa ---
  Náhled na novinku -_>
  _1. července - Deset nových screenhsotů z Heroes of Might and Magic 5 a to z pohledu hráče na hru. A dva kometnovaná videa, která stojí za stáhnutí.
   
  Vokr
  --- Další tři videa k heroes V ---
  Náhled na novinku -_>
  _30. května - Nové videa z Heroes of Might and Magic 5. Ve dvou ukázkách opět uvidíte něco jiného, co váš v pokračování čeká.
   
  Vokr
  --- Další tři videa k heroes V ---
  Náhled na novinku -_>
  _27. května - Opět se nám odkrývá více pokračování Heroes of Might and Magic 5. K přiblížení máme další tři videa. Naleznete zde náhled na hrad, chůzi po mapě, sbouboj a néjen to.
   
  Vokr
  --- První trailer k Heroes of Might and magic V ---
  Náhled na novinku -_>
  _25. května - Máme zde nové video z pokračování Heroes of Might and Magic 5. Video zobrazuje příchod démonů na zem. Opět vás čeká kvalitni zpracování jak z grafické stránky, tak také zvukové a hudební.
   
  Vokr
  --- Heroes 5 - informace z preview v časopise LEVEL č. 126 ---
  Náhled na novinku -_>
  _17. května - Po včerejších nových informacích z Heroes of Might and Magic 5 přinášímé nové screnshoty. Je jich celkem 9, rozhodně si je nenechtě ujít.
   
  Steve
  --- Heroes 5 - informace z preview v časopise LEVEL č. 126 ---
  Náhled na novinku -_>
  _16. května - V časopise LEVEL č. 126 se objevilo preview o pokračování Heroes of Might and Magic 5. Přinášime vám tedy nové informace z toho preview jak bude hra vypadat.
   
  Vokr
  --- Heroes 5 - info a 10 nových screenshotů---
  Náhled na novinku -_>
  _19. dubna - Informace o pokračování Heroes of Might and Magic 5 a k tomu deset nových screenshotů.
   
  Vokr
  --- Další screen z mapy do Heroes 4 - Required fire pro verzi WoW ---
  _16. února - Mám pro vás další obrázek z připravované mapy Required fire - Potřebný oheň. V blízké době přinesu další info a začátek příběhu, prozatím je zde alespoň úvodní obrázek k mapě, ale možná ho ještě v budoucnu předělám, mapa je ve fázi stálých změn a vývoje.
   
  Vokr
  --- Heroes 4 Mapa Required fire pro verzi WoW---
  _10. února - Zdravím všechny. I když měl můj hardisk poruchu a nevím zda vydám mapy nebo ne, tak jsem se rozhodl vytvořit další a to s názmem Reguired fire, neboli Potřebný oheň. Tento název je prozatím krycí a mám pro vás první obrázek.
   
   
  --- Heroes 4 se rozrůstá a info o mých mapách ---
  _9. února - Sekce Heroes 4 se rozrůstá. Přibyly popisy měst, dovedností, jednotek, atworky a recenze. Mám dále zprávu, pro ty co čekali na vydání mých map do Heroes 4. Bohužel byly na hardisku, který měl poruchu. Před pár dny jsem tento hardisk dal odborníkovi a pokud nepůjde o mechanickou závadu, tak by se mělo podařit obnovit data z tohoto hardisku, to znamená také mapy.
   
   
  --- Spuštění sekce Heroes 4 po předělávce ---
  _26. ledna - Sprovoznili jsme slíbeně předělanou sekci Heroes 4. O ní se zasloužil Steve. Na sekci se stále pracuje a průběžně přibude obsah, který ještě chybí. Samozřejmě že také nové aktuality, mapy a podobně
   
   
  --- Heroes 4 Vokr.com ---
  _10. ledna - Dnes se k nám přidal Steve a jeho stránky heroes4.webz.cz. Bude se semnou starat o sekci Heroes 4. Takže v sekci čekejte pádné změny.
  --- H4 - Mapa Země uvitání začátku - Začátek příběhu ---
  _8 . října - do mapy Země uvitání začátku ze hry Heroes of Might and Magic 4 je již přidán obsah příběhu, jak mapa začíná. Tak se podívejte zde.
  --- H4 - Mapa Země uvitání začátku - 2 screenhoty ---


  8 . října - další screenshot do mapy Zěmě uvitání začátku ze hry Heroes of Might and Magic 4.
  --- H4 - Mapa Země uvitání začátku - 2 screenhoty ---
  _7. října - už se blíží dokončení této mapy do Heroes of Might and Magic 4. Dnes jsem pro vás nachystal 2 první screenshoty z této mapy. Jsou samozřejmě upravanené, aby nebyl vidět obsah, je to jen jak bude vypadat mapa a né scénář.
  --- Heroes of Might and Magic 4 - Mapa Země uvitání začátku ---
  _6. října - dnes představuji alespoň uvodní obrázek s mé chystané mapy. Objeví se ke stažení běhen tohoto,nebo příštého týdne. Bude to úvodní mapa ke všem kampaním a jednotlivým scénářům. Je to procházka proti tomu co vás čeká. Tak prozatím jenom tento obrázek.

  Kampaň Fight for Territory - Boj o Území mi dá trochu více zabrat,ale určitě ji dokončím.
  ___________________________
  Vokr
  --- Screenshot z kamapně H4 Fight for Territory - Boj o Území ---
  _6. září - nový screenshot z připravovné kampaně Figth for Territory - Boj o Území, tak si ho nenechte ujít.
  --- Malé odhalení Kampaně - Fight for Territory - Boj o Území ---
  _24. srpna - tady je nějaké info o připravované Kampani. Je zde také popsán začátek příběhu, tak si to nenechte ujít. + malé překvapení pro nedočkavce :-).
  --- Kampaň do Heroues of Might of Magic 4 - Fight for Territory ---
  _2. srpna - tento název půvoně mapy, přešel oficiálně na název kampaně. A první mapa se názává Good and Evil, tady jsou nějaké obrázky. Dále se nechte překvapit. Pravděpodobné dokončení je konec září,října.
  --- Mapa do Heroues of Might of Magic 4 - Fight for Territory ---
  _24. ledna - Před několika týdny jsem začal dělat mapu do Heroes of Might of Magic 4, možná to dotáhnu na kampaň, ale to záleží na času a jak se mi bude chtít. Tak tady máte alespoň jeden obrázek.

  Připravujeme novou verzi webu Heroes Vokr.com. Hledáme redaktory do našeho týmu. Více informací zde


  Naše ikony:
  vokr.com -game czech page
  heroes.vokr.com - web a Heroes 4 a Heroes 5.

  Heroes Centrum

  warcraft.bonusweb.cz -web o warcraftu


   

  Chcete si vyměnt ikonu? Napište na mail.


  TOPlist
  Umístěno jen pro informaci ostatních na toplistu.Od date:28.9.2004

  Všechen obsah webu www.vokr.cz je chráněn autorským zákonem.Všechen obsah je vlastnicvtím jejich autorů.
  Nic z obsahu nesmí být umístěno na jiných webových stránkách, ani jinde bez písemného svolení autorů.
  Vokr ă
   
  Jakékoliv připomínky pište na vokr.cz@tiscali.cz